Karate Bystrc Brno
Karate Bystrc Brno
Oddíl tradičního karate Brno - Bystrc

Karate Bystrc Vás zve na nábor a bojovou exhibici

Soustredeni Trpanj

Začíná nový školní rok na ZŠ Vejrostova a s prvním zvoněním se opět otvírají dveře do tréninkových prostorů oddílu Karate Bystrc. Závodníky, kteří nás úspěšně reprezentují na nejvyšších domácích a zahraničních soutěžích, čeká hned několik důležitých akcí.

První v pořadí je nábor nových talentů. Každý úspěšný oddíl dbá na příliv čerstvé krve a hýčká si nadějné zájemce. Srdečně proto zveme všechny příznivce třetího nejrozšířenějšího bojového umění na světě na náborovou akci, spojenou s ukázkami technik karate, kat a sebeobrany proti třem a i více útočníkům v provedení našich předních mladých závodníků a závodnic.

Ukázka se koná v pátek 8. září 2017 v 17:00 ve tělocvičně na ZŠ Vejrostova. Každý další pátek v 17:00 probíhá trénink, na kterém se lze na ZŠ Vejrostova 1 v Bystrci - mapka - přihlásit. Rádi uvítáme chlapce i dívky už od 6 let a starší, začátečníky i pokročilé.

Přijďte se podívat, přesvědčíte se, že tento bezkontaktní boj dobře zvládnou i křehké dívky. V našem oddíle vyučujeme tradiční Shotokan Karate, nejrozšířenější styl s kořeny na japonském ostrově Okinawa. Mládež prochází nejen výcvikem bojového umění a sebeobrany, ale věnuje se s trenéry i všeobecnému rozvoji - základům atletiky i gymnastiky. V těchto disciplínách pořádáme pro naše cvičence seriál soutěží zvaný "Desetiboj" s vyhlašováním nejlepšího sportovce roku.

Tréninková skupina nováčků – C žáci, budou mít zpočátku trenink 1x týdně (pátek 17:00), pokročílejší cvičenci mají 2x týdně a závodní tým 3x týdně. Každý nováček má tři tréninky na vyzkoušení zdarma.

 

 

 

 

vitezove_450.jpg

Kontakty:

Hl. trenér: Miroslav Koťa +420 777 149 939

trenér: Jan Okleštěk +420 724 533 670 (kdykoliv po 20.hodině) nebo oklestek@karatebystrc.cz.

Do oddílu Vás srdečně zve:

Miroslav Koťa 4. dan ČFTKF (Česká Federace Tradičního Karate Fudokan)
6. dan SKI (Shotokan Karate International)
mezinárodní instruktor a zkušební komisař
Ing. Michal Husták 1. dan, mistr ČR, 4. místo na ME 2008
Mgr. Jan Okleštěk 1.dan, účastník ME 2008

^M